مراحل ثبت سفارش

شما عزیزان برای خرید تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند از فروشگاه اینترنتی دیاتل باید موارد زیر را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.ثبت سفارش :

انتخاب کالای مورد نظر باتوجه به تعداد، رنگ و مشخصات قابل انتخاب و اضافه نمودن آن به سبد خود در سایت رسمی فروشگاه اینترنتی دیاتل .

پرداخت وجه سفارش :

کاربران و مشتریان محترم برای پرداخت وجه سفارش ملزم به ثبت نام در سایت رسمی فروشگاه دیاتل ( وارد کننده رسمی تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند در ایران ) می‌باشند. در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی‌باشید، می‌توانید از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار ، اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوید. با ثبت این اطلاعات کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه اینترنتی دیاتل ، به فروشگاه اینترنتی واردات رسمی تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند دیاتل این اختیار داده می‌شود تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.


توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت دیاتل نمایند. در غیر اینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می‌باشد.– همچنین کاربران برای خرید از سایت دیاتل باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده و در غیر اینصورت می‌توانند از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از سایت رسمی دیاتل نمایند.

پرداخت موفق:

پرداخت به معنی انتقال مبلغ پرداختی از درگاه به حساب شرکت می‌باشد. (در زمانهای پرترافیک سایت و سرعت اینترنت پایین امکان برگشت مبلغ پرداختی به حساب کاربران از سوی درگاه پرداخت وجود دارد و در این موارد سفارش مشتری کنسل می‌گردد.)


از اینکه محصول خود را کاملا ایمن و بدون واسطه از فروشگاه اینترنتی دیاتل (وارد کننده رسمی تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند در ایران) خریداری کردید خرسندیم و برای رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان در تلاشیم.